Kalender

ma 02/04/2018
  • Paasvakantie

di 03/04/2018
  • Paasvakantie

wo 04/04/2018
  • Paasvakantie

do 05/04/2018
  • Paasvakantie

vr 06/04/2018
  • Paasvakantie

za 07/04/2018
  • Paasvakantie

zo 08/04/2018
  • Paasvakantie

ma 09/04/2018
  • Paasvakantie

di 10/04/2018
  • Paasvakantie

wo 11/04/2018
  • Paasvakantie

do 12/04/2018
  • Paasvakantie

vr 13/04/2018
  • Paasvakantie

za 14/04/2018
  • Paasvakantie

zo 15/04/2018
  • Paasvakantie

ma 16/04/2018
  • Lagere School : 5de lrj : Hidrodoe  

  • Kleuterschool : 2K : Medisch schooltoezicht  

  • Kleuterschool Instapdagen : Kleuters geboren voor 16/10/2015

  • Kleuterschool : Info avond nieuwe instappers/uiltjes  (19:00 - 20:00)

di 17/04/2018
  • Lagere School : Inter-Levensbeschouwelijke Competenties  

  • Lagere School : 4de lrj : Alles met de bal (nm)  

  • Kleuterschool : 1K : Medisch schooltoezicht  

  • Personeelsvergadering (=> geen studie) (15:30)

wo 18/04/2018
  • Lagere School : NCZ : Repetitie Lentefeest & Feest Vrijzinnige Jeugd (NM)  

do 19/04/2018
  • Lagere School : 4de lrj : Voetgangersexamen  

  • Secretaressendag

  • Oudercomité : Vergadering (20:00)

vr 20/04/2018
  • Lagere School : 6de lrj : Bezoek aan containerpark  (13:30 - 14:30)

ma 23/04/2018
  • Kleuterschool : 2K : Medisch schooltoezicht  

  • Fietscontrole (09:00)

  • Schoolraad (20:00)

di 24/04/2018
  • Lagere School : 2de graad : Meester op de fiets  

  • Lagere School : Inter-Levensbeschouwelijke Competenties  

  • Lagere School : 4de lrj : Bezoek gemeentehuis (nm)  

  • Kleuterschool : 1K : Medisch schooltoezicht  

  • Lagere School : 6de lrj : Fietsproef  (09:00 - 12:00)

  • Lagere School : 5de lrj : Auteurslezing Guy Dideley (nm)  (10:45 - 12:05)

wo 25/04/2018
  • Lagere School : NCZ : Repetitie Lentefeest & Feest Vrijzinnige Jeugd  

do 26/04/2018
  • Lagere School : Sponsortocht t.v.v. BEAD  (13:00 - 15:00)

vr 27/04/2018
  • Zwemmen LS : 3A & 3B  (09:15 - 09:45)

  • Zwemmen LS : 4A & 4B  (09:45 - 10:15)

  • Zwemmen KS : 3KB  (09:45 - 10:15)

  • Zwemmen LS : 2A & 2B  (10:15 - 10:45)

  • Zwemmen LS : 1A & 1B  (10:45 - 11:15)

zo 29/04/2018
  • Vormsel

ma 30/04/2018
  • Facultatieve verlofdag

di 01/05/2018
  • Lagere School : Leerlingenraad  

  • Feest van de Arbeid

De vakanties voor de volgende schooljaren zijn terug te vinden op de site van het Departement Onderwijs